Bluzy polarowe jako podstawa twojej reklamy

Bluzy polarowe jako podstawa twojej reklamy

bluza-polarowaPolar to najtańszy sposób na zostanie zauważonym w gąszczu reklam jakie codziennie nas przytłaczają. Dzięki haftowi twój polar i reklama zawsze pójdą za twoim pracownikiem.

 

 

 

Aby twoja firma mogła zaistnieć na rynku lokalnym czy krajowym musisz pokazać światu że istniejesz na rynku. Jest wiele metod na reklamę, możesz zawisnąć na banerach, plakatach, rolapach, tablicach reklamowych, ulotki. Reklama przez odzież reklamową i roboczą jest specyficzną jej formą gdyż ta reklama zawsze podąża za twoim pracownikiem.

Do odzieży reklamowej zaliczamy:

  • polary
  • bluzy
  • koszulki t-shirt
  • koszulki polo
  • czapki
  • czapki z daszkiem
  • kurtki

Dużą zaletą odzieży wykorzystywanej do reklamy jest jej niska cena w stosunku do długiego czasu jej ekspozycji. Jeśli odzież taka jest wysokiej jakości to możemy mieć pewność że będzie widoczna przez wiele lat.

Najtańszym rodzajem odzieży reklamowej są polary i koszulki. Polar jest bardzo uniwersalnym materiałem wykorzystywanym w wielu dziedzinach życia. Jest on dostępny w wielu kolorach i grubościach, dzięki temu jest stosowany jako odzież rekreacyjna, sportowa, robocza, reklamowa, łatwo można go połączyć z innymi materiałami.

LUNA_plus_01

Aby się zareklamować na odzieży należy umieścić haft lub nadruk z logo i danymi kontaktowymi (numer telefony, e-mail) naszej firmy. Dzięki haftowi na polarach wysyłamy nasza reklamę zawsze ze swoim pracownikiem i czynimy naszą firmę bardziej rozpoznawalną. Każdy lubi dostawać prezenty więc dzięki niskiej cenie bluz polarowych może my je wykorzystać jako prezenty w akcjach reklamowych. Jeśli polar ma ładny krój i kolorystykę taka osoba chętnie będzie się w niego ubierać i dostarczać nam potencjalnych klientów.

 

 

misiasty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *