Haftowane naszywki reklamowe na ubrania

Haftowane naszywki reklamowe na ubrania

 straz_graniczna

Aby firmowa czapka, koszulka polo czy bluza były dobrą wizytówką marki, umieszczony na niej logotyp musi być precyzyjnie i ładnie odwzorowany. Estetyczne i trwałe ozdobienie odzieży wykorzystywanej do promocji marki umożliwiają między innymi haftowane naszywki.

 

W ich przypadku najważniejsze jest dobre wykonanie ich projektu, by były jak najbardziej czytelne, ciekawe i skutecznie przyciągały wzrok. Dobrze zaprojektowane naszywki są w stanie zilustrować nawet tak abstrakcyjne rzeczy, jak misja czy wizja firmy. Sam haft można wzbogacić o brokat, cekiny czy dżety, by nadać mu bardziej niepowtarzalny charakter.

A ile kosztuje haftowanie naszywek do celów reklamowych? Cena jest uzależniona przede wszystkim od ich wielkości, powierzchni wypełnienia, gęstości ściegów, ilości kolorów oraz liczby wykonywanych naszywek. Precyzyjna cena naszywki jest możliwa do określenia tylko na podstawie konkretnej grafiki, która ma zostać wyhaftowana.naszywki

Mimo to warto pamiętać, że ubrania z naszywkami to bardzo wartościowe gadżety reklamowe pomagające budować pozytywny wizerunek marki, dzięki którym podnosi się renoma firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *