Jak powstaje haft reklamowy na ubraniach?

Jak powstaje haft reklamowy na ubraniach?

haft komputerowy

Ubrania, na które nanosi się haft reklamowy, są coraz popularniejszym gadżetem w marketingu. W odróżnieniu od ulotek czy broszur, mogą być wykorzystywane przez potencjalnych klientów w codziennym życiu. I raczej nikt nie wyrzuci koszulki czy bluzy, a z długopisami i breloczkami różnie bywa. Jak powstaje haft na ubraniach?

Pierwszym krokiem, gdy tworzy się haft reklamowy, jest wybranie właściwej grafiki. Zazwyczaj firmy świadczące usługi hafciarskie oferują również pomoc w przygotowaniu odpowiedniego projektu. Tworzy się plik wektorowy, dzięki czemu komputerowo sterowana maszyna do haftowania jest w stanie wierne odwzorować dowolny obraz.

Następnie przygotowuje się próbny haft, by sprawdzić jego jakość. Dopiero gdy rezultat jest zadowalający, następuje właściwa produkcja. Haft na ubraniach można wykonywać aż w piętnastu kolorach. Agencja reklamowa mająca doświadczenie w produkcji gadżetów tworzy haft reklamowy, który wiernie odwzorowuje barwy, zapewnia płynne efekty tonalne i przejścia między kolorami oraz czytelne litery.maszyna

Ma on też tę ważną cechę, że jest naprawdę trwały. Nie wyciera się, ubrania można wielokrotnie prać, a nici zachowują swój kolor. Dzięki temu koszulka czy bluza na długo zachowuje estetyczny wygląd i klient chętnie ją nosi.

One thought on “Jak powstaje haft reklamowy na ubraniach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *