Modny gadżet: kultowe czapki z daszkiem

Modny gadżet: kultowe czapki z daszkiem

czapka-w-czasie-haftu

Czapka z daszkiem to gadżet reklamowy z dużym potencjałem. Wraca moda na luźne stylizacje w klimacie retro i zarówno młodzież, jak i dorośli chętnie sięgają po bejsbolówki i trampki a’la lata 90.

 

Co więcej, czapka z daszkiem może być wykonana z różnych materiałów, na przykład dzianiny czy polaru, dzięki czemu powstają modele o różnych fasonach doskonale sprawdzające się nie tylko latem, ale również zimą. Dlatego warto wykorzystać potencjał tego elementu odzieży reklamowej w promocji swojej firmy.

To funkcjonalny podarunek dla klienta a jednocześnie bardzo efektywny i skuteczny nośnik reklamy. W końcu czapka to cześć stroju noszona zawsze na wierzchu, dobrze wyeksponowana i widoczna dla sporej liczby osób. Co więcej, nadruk lub haft na niej ma dużą trwałość, gdyż bejsbolówki pierze się stosunkowo rzadko. Dzięki temu grafika wygląda estetycznie nawet po kilku sezonach użytkowania.czapka-haft

Czapka z daszkiem to dobry gadżet pod haft trójwymiarowy. Ta coraz popularniejsza technika wyszywania przestrzennego wykorzystuje specjalne silikonowe pianki. Można też połączyć haft trójwymiarowy ze zwykłym. Tylko jeden wypukły element sprawi, że aplikacja będzie wyglądać ciekawiej i bardziej przyciągać wzrok. Grafika na czapce powinna być umiejscawiana z przodu, na łuku z tyłu lub po bokach. Reklama na daszku nie jest najlepszym pomysłem, gdyż będzie słabo widoczna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *