W co ubrać kelnerki?

W co ubrać kelnerki?

 

kelnerzy

Elegancka, trwała i komfortowa – taka powinna być odzież kelnerek obsługujących gości na sali. Ale jakie fasony i materiały ubrań to zapewnią? Prowadząc restaurację, bar lub hotel, trzeba odpowiedzieć sobie na to pytanie zanim zamówi się odzież dla pracowników.

 

Komplety dla kelnerek to zazwyczaj klasyczne zestawy – czarna spódnica lub spodnie i biała koszula. Strój ten można wzbogacić o elegancki fartuszek – włoski z imitacją kamizelki, francuski lub przedni. Doskonałym uzupełnieniem zestawu będą też uniwersalne wiązane zapaski. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na jakość materiału i jego gramaturę.

Odzież ochronna taka jak zapaski i fartuszki dla kelnerek aby dobrze się prezentowały, były trwałe i odporne na zaplamienie, powinny mieć minimum 200g/m2. Najlepszy skład materiału to mieszanka poliestru z bawełną. Warto też wybrać model, w którym jest wszyta kieszeń, na przykład na notes. Długość i kolor mają mniejsze znaczenie.

kelnerkaZapaski i fartuszki dla kelnerek mogą być również doskonałymi nośnikami reklamy restauracji. Najczęściej umieszczane jest na nich logo lub nazwa obiektu. Elementy reklamowe tworzy druk lub haft. Przy obecnej technice można precyzyjnie i w wielu kolorach nanieść na odzież praktycznie dowolny element graficzny.

One thought on “W co ubrać kelnerki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *