Jak mądrze wybrać ogrodniczki robocze?

Jak mądrze wybrać ogrodniczki robocze?

shutterstock_85896440

Odzież robocza do pracy przy linii produkcyjnej, w drogownictwie, na budowie czy na roli, to takie ubranie, które powinno nie tylko spełniać obowiązkowe normy, ale być również jak najbardziej wygodne. Czym się kierować kupując ogrodniczki robocze?

 

Wybierając odzież roboczą dla siebie lub dla swoich pracowników trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Normy obowiązujące na danym stanowisku pracy to nie wszystko. Zwracajmy uwagę nie tylko na obligatoryjne certyfikaty, ale również na względy praktyczne, gdyż wygoda przekłada się na wydajność. WORKER_ogrodniczki_01Weźmy pod uwagę warunki pracy, zagrożenia, z jakimi można się w niej spotkać i temperaturę pomieszczeń, w których się ona odbywa. Ogrodniczki robocze występują zarówno w wersji letniej, jak i w zimowej z ociepleniem.

To spodnie na szelkach, z wysokim przodem, na którym zazwyczaj naszyta jest kieszonka. Ogrodniczki robocze powinny mieć możliwość dużej regulacji długości ramiączek. Dobrze, jeśli posiadają dużo kieszeni na narzędzia, a do prac w pozycji klęczącej przydadzą się naszycia na kolanach. Ogrodniczki robocze muszą być też łatwe do utrzymania w czystości i trwałe, by wytrzymały częste pranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *