Kombinezon roboczy – jaki będzie najlepszy?

Kombinezon roboczy – jaki będzie najlepszy?

 

ROADMAN_01Kombinezon roboczy to jednoczęściowe ubranie – połączenie bluzy ze spodniami z zamkiem błyskawicznym od kroku do szyi. Zazwyczaj nosi się go w warsztatach samochodowych, zakładach chemicznych oraz przy pracach malarskich. Jakie kombinezony robocze są najlepsze?

 

Kombinezony robocze są produkowane z różnych materiałów o różnej grubości.

 

Jeśli praca odbywa się w środowisku o niewielkiej wilgotności powietrza i w temperaturze pokojowej, dobrze jest wybierać niezbyt grubą odzież z bawełny. Ten materiał przepuszcza powietrze, co znacznie poprawia komfort pracy. Wydajną pracę w środowisku o większej wilgotności zapewnią kombinezony robocze z materiału sztucznego połączonego z bawełną.

Jeśli jest zimno, wybierzmy grube ubrania robocze. Są one również bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu posłużą dłużej. Praca na dworze, w deszczu lub na śniegu, wymusza kombinezony robocze z PCV, gumy lub ortalionu. Ważnym elementem jest również odpowiednie oznaczenie odzieży roboczej logo lub nazwą firmy. Nadruki na kombinezonach roboczych to dzisiaj norma. Czyszczenie odzieży roboczej przeprowadzajmy za pomocą specjalistycznych środków i proszków. Takie pranie gwarantuje, że kombinezon zachowa swoje parametry.

One thought on “Kombinezon roboczy – jaki będzie najlepszy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *